Ponuka stránky

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Prerušenie prevádzky MŠ

  Rodičom a zákonným zástupcom detí oznamujeme, že prevádzka MŠ bude počas vianočných sviatkov prerušená. Viac sa dočítate v ozname.

 • Svätý Mikuláš v MŠ

  Za našimi škôlkarmi prišiel minulý týždeň svätý Mikuláš. Tí sa jeho návšteve veľmi potešili. Sv. Mikuláš bol rád, že deťom rozžiaril očká a mohol im dať balíčky so sladkosťami za to, že celý rok poslúchali. Prinášame Vám fotky a video.

 • Reprezentačný ples v Ružindole

  Dňa 26.1.2018 o 19:00 sa uskutoční reprezentačný ples v KD Ružindol. Radi by sme pozvali rodičov, zákonných zástupcov detí a ich priateľov. Viac sa dočítate v letáku.

 • Finále okresného futsalového turnaja

  Dňa 15.11:2017 sa uskutočnilo finále školského turnaja Trnavského okresu vo futsale v Mestskej športovej hale Trnava. Našim chlapcom sa v konkurencii ZŠ s MŠ Námestie Slovenského učeného tovarišstva, ZŠ s MŠ Spartakovská a ZŠ Cífer príliš nedarilo a obsadili posledné miesto. Chvályhodné je to, že sa víťazstvom v predošlom kvalifkačnom turnaji prebojovali medzi štyri najlepśie školské tímy v našom okrese. Za reprezentáciu školy im ďakujeme. Z tohto turnaja Vám prinášame fotky a taktiež výsledkové tabuľky.

 • Šarkaniáda 2017

  Dňa 16.11.2017 sa uskutočnila na ihrisku ,,Šarkaniáda 2017", kde žiaci 1. stupňa vypustili svojich šarkanov. Okrem sladkej odmeny deti dostali medaile a diplomy za najkrajšieho šarkana, za naj letca a šarkana s najdlhším chvostom. Zo Šarkaniády Vám prinášame fotky.

 • Bibliotéka 2017

  Dňa 10.11.2017 sa zúčastnili vybraní žiaci našej školy knižného veľtrhu - Bibliotéka 2017, ktorý sa uskutočnil v bratislavskej Inchebe. Dozvedeli sa tam zaujímavosti o knižných novinkách, mali možnosť vidieť naživo viaceré známe osobnosti a mohli si zakúpiť zaujímavé knižné tituly. Prinášame Vám fotky z tejto akcie. 

 • Testovanie 5 - 2017

  Testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ pod názvom Testovanie 5-2017 sa uskutoční dňa 22. novembra 2017 (v stredu) na všetkých základných školách Slovenskej republiky z predmetov matematika a slovenský jazyk a literatúra. Testovania sa zúčastnia žiaci 5. ročníka ZŠ, vrátane žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.

  Podrobnejšie informácie: http://www.nucem.sk /sk/testovanie_5.

   

  Žiakom II. stupňa je udelené riaditeľské voľno.

 • Rodičovské združenie

  Dňa 16.11.2017 (vo štvrtok) o 16:30 hod. sa uskutoční rodičovské združenie a taktiež doplňujúca voľba člena rady školy.

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Exkurzia: Múzeum holokaustu v Seredi

  Dňa 7.11.2017 sa žiaci 7., 8. a 9. ročníka zúčastnili exkurzie do Múzea holokaustu v Seredi, z ktorej Vám prinášame fotky. Dozvedeli sa osudoch slovenských Židov, o ich živote v seredskom pracovnom tábore, a aj o ich následných deportáciách do táborov smrti.

 • Aktualizované fotoalbumy

  Prinášame Vám fotografie z turistického krúžku, v rámci ktorého naši žiaci absolvovali výlet na hrad Tematín a taktiež fotky z návštevy Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave, ktorého sa zúčastnili žiaci 3. ročníka, 5.A a 6.B.

 • Dôležitý oznam - skrátené vyučovanie!!!

  Vážení rodičia a zákonní zástupcovia detí, z dôvodu vzdelávacej aktivity pedagogického zboru pri základnej škole s materskou školou v Ružindole, bude dňa 10.11.2017 (v piatok) skrátené vyučovanie. Vyučovacia činnosť bude trvať prvé dve vyučovacie hodiny, to znamená do 9:20 hod.

  Prevádzka ŠKD bude zabezpečená od 9:30 hod. v normálnom režime. Žiaci, ktorí nenavštevujú ŠKD pôjdu domov.

  Školská jedáleň bude fungovať v štandardnom režime (desiata, obed). V prípade nezáujmu treba dieťa odhlásiť.

  Ďakujeme

  Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Ružindol

   

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Deň otvorených dverí v MŠ

  V MŠ sa uskutoční Deň otvorených dverí. Viac sa dočítate po kliknutí na odkaz.

 • Škôlkari sa zabávali

  Prinášame Vám fotoalbumy z akcií, ktoré uskutočnila MŠ: Dopravné ihrisko, Divadelné predstavenie: Veľký rytiersky turnaj, Tekvicová slávnosť.

 • Deň jablka

  V stredu 25.10.2017 sa v škole uskutočnil Deň jablka. Deti medzi sebou súťažili v jednoduchých disciplínach a nakoniec si spoločne pochutili na jablčných dobrotách, ktoré si priniesli z domu a taktiež na jablkách, ktoré škole darovala rodina Šalgovičová. Touto cestou by sme sa jej chceli veľmi pekne poďakovať. Z tejto milej akcie Vám prinášame fotky.

 • Exkurzia v Prietrži - výroba papiera

  Dňa 13.10.2017 sa žiaci tretieho a štvrtého ročníka zúčastnili exkurzie v Prietrži, kde sa zoznámili s výrobou papiera. Na záver si výrobu papiera aj vyskúšali. Z tejto exkurzie Vám prinášame aj fotky.

 • Desiata

  Od 2.11.2017 (štvrtok) sa začnú v školskej jedálni pripravovať desiate. V prípade dodatočného záujmu prosíme rodičov vyplniť prihlášku na stravovanie.

 • Okresné kolo futsalového turnaja

  Dňa 24.10.2017 sa v našej škole konalo okresné kolo školského futsalového turnaja. Mali sa ho zúčastniť 4 družstvá: ZŠ s MŠ Ružindol, ZŠ s MŠ Smolenice, ZŠ s MŠ Dolná Krupá a ZŠ s MŠ Dolné Orešany. Posledné dve menované školy na turnaj nepricestovali. Reprezentovali nás: Laura Drahošová, Stanislav Galba, Erik Královič, Martin Kučera, Ivan Lovíšek, Martin Mahdal, Dušan Mrva, Samuel Šmehyl, Lukáš Štefanovič, Maximilián Zruban. Naše družstvo porazilo Smolenice vysoko 6:0 a stalo sa celkovým víťazom turnaja. Následne si spominané dve družstvá zahrali modelovaný priateľský zápas a zakopali si jedenástky. Našim žiakom ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a gratulujeme im k postupu. Prinášame Vám fotky a video.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Ružindol
  Ružindol 3, 919 61
 • ZŠ Ružindol - 033/5549 402
  MŠ Ružindol - 033/5549 185

Fotogaléria