Ponuka stránky

• Prerušenie prevádzky MŠ

Rodičom a zákonným zástupcom detí oznamujeme, že prevádzka MŠ bude počas vianočných sviatkov prerušená. Viac sa dočítate v ozname.

• Svätý Mikuláš v MŠ

Za našimi škôlkarmi prišiel minulý týždeň svätý Mikuláš. Tí sa jeho návšteve veľmi potešili. Sv. Mikuláš bol rád, že deťom rozžiaril očká a mohol im dať balíčky so sladkosťami za to, že celý rok poslúchali. Prinášame Vám fotky a video.

• Reprezentačný ples v Ružindole

Dňa 26.1.2018 o 19:00 sa uskutoční reprezentačný ples v KD Ružindol. Radi by sme pozvali rodičov, zákonných zástupcov detí a ich priateľov. Viac sa dočítate v letáku.

• Finále okresného futsalového turnaja

Dňa 15.11:2017 sa uskutočnilo finále školského turnaja Trnavského okresu vo futsale v Mestskej športovej hale Trnava. Našim chlapcom sa v konkurencii ZŠ s MŠ Námestie Slovenského učeného tovarišstva, ZŠ s MŠ Spartakovská a ZŠ Cífer príliš nedarilo a obsadili posledné miesto. Chvályhodné je to, že sa víťazstvom v predošlom kvalifkačnom turnaji prebojovali medzi štyri najlepśie školské tímy v našom okrese. Za reprezentáciu školy im ďakujeme. Z tohto turnaja Vám prinášame fotky a taktiež výsledkové tabuľky.

• Šarkaniáda 2017

Dňa 16.11.2017 sa uskutočnila na ihrisku ,,Šarkaniáda 2017", kde žiaci 1. stupňa vypustili svojich šarkanov. Okrem sladkej odmeny deti dostali medaile a diplomy za najkrajšieho šarkana, za naj letca a šarkana s najdlhším chvostom. Zo Šarkaniády Vám prinášame fotky.

• Bibliotéka 2017

Dňa 10.11.2017 sa zúčastnili vybraní žiaci našej školy knižného veľtrhu - Bibliotéka 2017, ktorý sa uskutočnil v bratislavskej Inchebe. Dozvedeli sa tam zaujímavosti o knižných novinkách, mali možnosť vidieť naživo viaceré známe osobnosti a mohli si zakúpiť zaujímavé knižné tituly. Prinášame Vám fotky z tejto akcie.

• Testovanie 5 - 2017

Testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ pod názvom Testovanie 5-2017 sa uskutoční dňa 22. novembra 2017 (v stredu) na všetkých základných školách Slovenskej republiky z predmetov matematika a slovenský jazyk a literatúra. Testovania sa zúčastnia žiaci 5. ročníka ZŠ, vrátane žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.

Podrobnejšie informácie: http://www.nucem.sk /sk/testovanie_5.

Žiakom II. stupňa je udelené riaditeľské voľno.

• Rodičovské združenie

Dňa 16.11.2017 (vo štvrtok) o 16:30 hod. sa uskutoční rodičovské združenie a taktiež doplňujúca voľba člena rady školy.

• Exkurzia: Múzeum holokaustu v Seredi

Dňa 7.11.2017 sa žiaci 7., 8. a 9. ročníka zúčastnili exkurzie do Múzea holokaustu v Seredi, z ktorej Vám prinášame fotky. Dozvedeli sa osudoch slovenských Židov, o ich živote v seredskom pracovnom tábore, a aj o ich následných deportáciách do táborov smrti.

• Aktualizované fotoalbumy

Prinášame Vám fotografie z turistického krúžku, v rámci ktorého naši žiaci absolvovali výlet na hrad Tematín a taktiež fotky z návštevy Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave, ktorého sa zúčastnili žiaci 3. ročníka, 5.A a 6.B.

• Dôležitý oznam - skrátené vyučovanie!!!

Vážení rodičia a zákonní zástupcovia detí, z dôvodu vzdelávacej aktivity pedagogického zboru pri základnej škole s materskou školou v Ružindole, bude dňa 10.11.2017 (v piatok) skrátené vyučovanie. Vyučovacia činnosť bude trvať prvé dve vyučovacie hodiny, to znamená do 9:20 hod.

Prevádzka ŠKD bude zabezpečená od 9:30 hod. v normálnom režime. Žiaci, ktorí nenavštevujú ŠKD pôjdu domov.

Školská jedáleň bude fungovať v štandardnom režime (desiata, obed). V prípade nezáujmu treba dieťa odhlásiť.

Ďakujeme

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Ružindol

• Deň otvorených dverí v MŠ

V MŠ sa uskutoční Deň otvorených dverí. Viac sa dočítate po kliknutí na odkaz.

• Škôlkari sa zabávali

Prinášame Vám fotoalbumy z akcií, ktoré uskutočnila MŠ: Dopravné ihrisko, Divadelné predstavenie: Veľký rytiersky turnaj, Tekvicová slávnosť.

• Deň jablka

V stredu 25.10.2017 sa v škole uskutočnil Deň jablka. Deti medzi sebou súťažili v jednoduchých disciplínach a nakoniec si spoločne pochutili na jablčných dobrotách, ktoré si priniesli z domu a taktiež na jablkách, ktoré škole darovala rodina Šalgovičová. Touto cestou by sme sa jej chceli veľmi pekne poďakovať. Z tejto milej akcie Vám prinášame fotky.

• Exkurzia v Prietrži - výroba papiera

Dňa 13.10.2017 sa žiaci tretieho a štvrtého ročníka zúčastnili exkurzie v Prietrži, kde sa zoznámili s výrobou papiera. Na záver si výrobu papiera aj vyskúšali. Z tejto exkurzie Vám prinášame aj fotky.

• Desiata

Od 2.11.2017 (štvrtok) sa začnú v školskej jedálni pripravovať desiate. V prípade dodatočného záujmu prosíme rodičov vyplniť prihlášku na stravovanie.

• Okresné kolo futsalového turnaja

Dňa 24.10.2017 sa v našej škole konalo okresné kolo školského futsalového turnaja. Mali sa ho zúčastniť 4 družstvá: ZŠ s MŠ Ružindol, ZŠ s MŠ Smolenice, ZŠ s MŠ Dolná Krupá a ZŠ s MŠ Dolné Orešany. Posledné dve menované školy na turnaj nepricestovali. Reprezentovali nás: Laura Drahošová, Stanislav Galba, Erik Královič, Martin Kučera, Ivan Lovíšek, Martin Mahdal, Dušan Mrva, Samuel Šmehyl, Lukáš Štefanovič, Maximilián Zruban. Naše družstvo porazilo Smolenice vysoko 6:0 a stalo sa celkovým víťazom turnaja. Následne si spominané dve družstvá zahrali modelovaný priateľský zápas a zakopali si jedenástky. Našim žiakom ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a gratulujeme im k postupu. Prinášame Vám fotky a video.

strana:

• Základná škola s materskou školou Ružindol