Ponuka stránky

 • Akadémia 2017/2018

  Akadémia 2017/2018

  Prinášame Vám fotky a video z Akadémie, ktorá sa uskutočnila vo štvrtok 28.6.2018. Deťom by sme radi popriali krásne prázdniny. Nech naberú nové sily do ďalšieho školského roka a nech hlavne dávajú na seba pozor. Dovidenia v septembri.

 • Rozlúčka s deviatakmi

  Rozlúčka s deviatakmi

  V utorok 26.6.2018 nadišiel čas, kedy sa s nami lúčili naši deviataci. Na znak vďaky darovali učiteľom chutnú tortu. Rozlúčili sa s nimi príhovorom a piesňou. Učiteľský zbor deviatakom praje veľa úspechov na stredných školách a v osobnom živote. Z tejto rozlúčky Vám prinášame video.

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Venujte pozornosť tomuto oznamu!!!

  Venujte pozornosť tomuto oznamu!!!

  Vážení rodičia, venujte pozornosť nasledujúcemu oznamu! V poslednom školskom tyždni sa už nebude učiť podľa rozvrhu. Vyučovanie na I. stupni bude končiť 4. vyučovacou hodinou, t. j. o 11:15 hod. Na II. stupni sa bude končiť 5. vyučovacou hodinou, t. j. o 12:10 hod. (s výnimkou utorka 26.6.2018, kedy sa bude končiť 4. vyučovacou hodinou, pretože sa budú deviataci lúčiť s učiteľmi). Počas posledných dní tohto školského roka sa budú vymienať učebnice, upratovať triedy a niektoré ročníky absolvujú koncoročné výlety. Deti si môžu do školy priniesť spoločenské hry, nie však tablety, ani počítače!  Do stredy 27.6.2018 musia byť všetky kľúče od školských skriniek odovzdané triednym učiteľom! Vo štvrtok 28.6.2018 o 16:00 hod. sa uskutoční v KD Ružindol Akadémia, na ktorú srdečne pozývame všetkých rodičov! Žiaci z jednotlivých tried na nej odprezentujú svoj program, ktorý si pripravili spoločne s učiteľmi pre Vás. Školský rok uzavrieme v piatok 29.6.2018 o 8:00 hod. príhovormi na školskom dvore a odovzdaním vysvedčení v triedach. Následne budú žiaci dopravení autobusom do Bieleho Kostola približne o 9:00 hod. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté behom nasledujúcich dní prostredníctvom triednych učiteľov, prípadne na školskej webovej stránke.

 • Materská škola na výlete

  Materská škola na výlete

  Naši škôlkari navštívili dňa 6.6.2018 Ranč pod Babicou, ktorý sa nachádza v obci Bojná. Deti sa zoznámili s viac ako štyridsiatimi druhmi zvierat zo šiestich kontinentov. Deťom sa výlet veľmi páčil a my Vám z neho prinášame fotografie.

 • ZMOS - Školské športové hry 2017/2018

  ZMOS - Školské športové hry 2017/2018

  Naši žiaci sa 5.6.2018 zúčastnili školských športových hier 2017/2018 v Jaslovských Bohuniciach, ktoré organizovalo ZMOS. Deti z jednotlivých škôl medzi sebou súperili vo futbale volejbale a v behu. Pozrite si fotky z týchto športových hier.

 • Úspech vo výtvarnej súťaži

  Úspech vo výtvarnej súťaži

  Naša žiačka Nataša Kotvasová z I.A triedy obsadila v 6. ročníku celoslovenskej výtvarnej súťaže s názvom Fantazijné zviera 2017/2018 v kategórii ZUŠ do 10 rokov - grafika výborné 3. miesto. Za skvelú reprezentáciu školy jej ďakujeme. 

 • Návrat k MDD

  Návrat k MDD

  Dňa 1.6.2018 sa v spolupráci s obcou Ružindol uskutočnil na futbalovom ihrisku program k príležitosti MDD. V areáli na žiakov čakali rôzne atrakcie. Študenti SZŠ Trnava deti oboznámili s poskytovaním prvej pomoci, navštívili nás aj príslušníci policajného a hasičského zboru, napokon si deti zašportovovali v bežeckých súťažiach. Výsledkom bol príjemne strávený slnečný deň, z ktorého si žiaci odniesli veľa zážitkov a dobrú náladu. Prinášame Vám fotky a video.

 • Nebude sa robiť desiata!!!

  Nebude sa robiť desiata!!!

  Vážení rodičia, od pondelka 4.6.2018 do konca školského roka sa nebude robiť v ZŠ desiata. Deti v MŠ budú mať desiatu zabezpečenú. Ďakujeme za porozumenie. 

 • Pokyny ku Dňu detí

  Pokyny ku Dňu detí

  Vyučovanie zajtra (1.6.2018) začína tradične o 7:40 hod. v budove ZŠ. O 9:00 hod. sa žiaci s učiteľmi presunú na futbalové ihrisko, kde budú pre žiakov pripravené súťaže a atrakcie, taktiež absolvujú bežeckú súťaž. Obed sa bude podávať priamo na ihrisku, pitný režim pre deti je zabezpečený. Akcia bude trvať do 15:00 hod.

 • Vzdelávanie v MŠ

  Vzdelávanie v MŠ

  Vážení rodičia terajších i budúcich škôlkarov. Po kliknutí na odkaz si môžete pozrieť videá z Lego návštevy lektorov v našej MŠ. Kreatívno-vzdelávacie centrum Farbička ponúka rodičom možnosť prihlásiť svoje dieťa na kreatívne hodiny Lega a kreatívne hodiny anglického jazyka, ktoré budú podľa záujmu realizované v našej MŠ od budúceho školského roka.

 • Zápis do ZUŠ

  Zápis do ZUŠ

  Vážení rodičia, v júni sa uskutoční zápis žiakov do ZUŠ na školský rok 2018/2019. Bližšie informácie o termínoch konania zápisov a odboroch sa dočítate v letáku.

 • Aktivity v ŠKD

  Aktivity v ŠKD

  Pani vychovávateľky z ŠKD spestrili program našim žiakom organizáciou opekačky a taktiež návštevy poľnohospodárskeho družstva. Prinášame Vám fotky z opekačky a z návštevy družstva.

 • Autobus opäť v prevádzke!!!

  Autobus opäť v prevádzke!!!

  Oznamujeme rodičom a žiakom, že od 16.5.2018 (streda) bude opäť premávať školský autobus. 

 • Deň pohybu v MŠ

  Deň pohybu v MŠ

  V našej materskej škole sa uskutočnil 10.5.2018 Deň pohybu. Deti si pod vedením profesionálnych trénerov zo športového klubu FITKids Trnava užili rozmanité športové hry a cvičenia. Za účasť a športové výkony boli deti odmenené medailou a sladkosťou. Prinášame Vám fotky.

 • Kalokagatia - výtvarná súťaž MŠ

  Kalokagatia - výtvarná súťaž MŠ

  Naša škôlkarka Natália Rapšová sa zúčastnila výtvarnej súťaže, ktorú organizovala trnavská Kalokagatia. Obsadila na nej vynikajúce druhé miesto a dostala krásny diplom. Gratulujeme jej a zároveň ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

 • Autobus nebude premávať!!!

  Autobus nebude premávať!!!

  Od 15.5.2018 (utorok) nebude premávať školský autobus až do odvolania. Prosíme rodičov, aby zabezpečili dopravu svojich detí do školy.

 • Účelové cvičenie

  Účelové cvičenie

  Dňa 7.5.2018 sa uskutočnilo na našej škole účelové cvičenie. V rámci neho deti absolvovali prechádzku po okolí, súťažili spoločne s učiteľmi v rôznych športových disciplínach. Môžete si pozrieť fotky a video.

 • Kúzelná fyzika

  Kúzelná fyzika

  Dňa 2.5.2018 navštívil našu školu Mgr. Michal Figura so svojim zaujímavým programom Kúzelná fyzika, kde sa snažil žiakom objasniť formou hry niektoré fyzikálne javy. Deťom sa jeho vystúpenie veľmi páčilo. Prinášame Vám z tohto vystúpenia fotky a prezentačné video, ktoré nie je z našej dielne.

 • Olympiáda materských škôl

  Olympiáda materských škôl

  Dňa 12.4.2018 sa konala v telocvični ZŠ s MŠ Ružindol olympiáda materských škôl. Zúčastnili sa jej materské školy z Borovej, Bieleho Kostola a Ružindola. Prinášame Vám z nej fotky a výsledky.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Ružindol
  Ružindol 3, 919 61
 • ZŠ Ružindol - 033/5549 402
  MŠ Ružindol - 033/5549 185

Fotogaléria